top of page
  • Yazarın fotoğrafıİstasyonTEDÜ

TSGA Açık Tezgah Etkinlikleri 2021 - 2022


İnsana ve doğaya saygılı ürün arayışı içindeki tüketiciler ile sosyal girişimcileri bir araya getiren TSGA Açık Tezgah etkinliği 29 Aralık 2021 tarihinde İstasyonTEDÜ ev sahipliğinde gerçekleşti.


Etkinlikte, açılış ve kısa bilgilendirme oturumlarının ardından etkinliğe katılan 20'nin üzerinde girişim stand açarak ürün satışı yaptı ve katılımcılara girişimleri hakkında bilgi verdi. Pandemi koşullarına rağmen büyük ilgi gören etkinliği 100'ün üzerinde katılımcı ziyaret etti.


TSGA Açık Sahne Etkinliğinin videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.


22-24 Aralık 2022 tarihleri arasında Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı (TSGA) çatısı altında üçüncüsü düzenlenen Açık Tezgah Yeni Yıl Pazarı etkinliğine 22 Aralık 2022, Perşembe günü İstasyonTEDÜ, 23-25 Aralık 2022 tarihleri arasında ise Impact Hub Ankara ev sahipliği yaptı.


Bu yıl 19 sosyal girişim Açık Tezgah’ta stant açarak ürün satışı yaptı, girişimleri hakkında katılımcıları yüz yüze bilgilendirme şansı buldu ve kendi aralarında işbirliği fırsatlarına ilişkin görüşmeler gerçekleştirdi.


Etkinliğin İstasyonTEDÜ ve Impact Hub Ankara tarafından yürütülen yaygınlaştırma çalışmaları sırasında sosyal girişimlerin görünürlüklerine katkıda bulunuldu. Etkinliğe TED Üniversitesi içinden ve dışından yaklaşık 200 kişi katılım sağladı.


Açık Tezgah Yeni Yıl Pazarı'na katılan sosyal girişimlerin yer aldığı videoya ulaşmak için bu linke tıklayınız.


4 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

'Fostering an Inclusive Entrepreneurship Ecosystem in Turkey' Projesi International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) tarafından yürütülen Enhancer Programı (Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomi

bottom of page